Fassaadide soojustamine

Fassaadide soojustamine

Muudame fassaadi soojapidavaks

noolalla

Kasutame vaid kvaliteetset materjali!

Uute majade ehitamisel on endastmõistetav, et tehakse kõik, muutmaks hoone võimalikult soojapidavaks. Aga ka paljud korteriühistud ja eramute renoveerijad on jõudnud järeldusele, et üha kasvavate küttearvete juures on fassaadi soojustamine vajalik. Lisaks rahalisele kokkuhoiule aitab korralik soojustus vältida hallitust ja kopitust ning parandab hoone heliisolatsiooni.

Enne fassaadi soojustamise juurde asumist on tarvis otsustada, millised materjalid selleks kõige paremini sobivad, samuti on vaja kavandada sõlmede lahendused ja paigaldatavate elementide asukoht fassaadil.

Soojustamiseks kasutatakse mitmesuguseid materjale: mineraalvilla, vahtpolüstüreeni, klaaskiust materjale jt. Kõige levinumad on tuulutatavad fassaadilahendused (pinnakatte ja materjali vahel toimub fassaadi tuulutus, nii et veeaur pääseb välja) ja mittetuulutatavad fassaadilahendused (pinnakattematerjal paigaldatakse otse soojustusmaterjalile).

Soojustusmaterjalide valikul on oluline jälgida, et erinevad materjalid omavahel sobiksid. Tavaliselt on kõige otstarbekam kasutada sama tootja materjale, sest tootjad on välja töötanud tervikliku lahenduse süsteemi ning tootjapoolne garantii kehtib ainult tingimus­tes, milles tootja on materjale testinud. Tänapäeval on levinud soojusisolatsiooni liitsüsteem, mida peetakse kõige energiasäästlikumaks lahenduseks.

Salmark on kogemustega ehitusettevõte

FIRMA, MIS ON OLNUD VANKUMATULT ÜHE LIPU ALL JUBA 15 AASTAT!

KOGEMUSI:

+ aastat

VALMINUD  PROJEKTE:

+ projekti